آیا قصد سرمایه گذاری در چیتگر را دارید؟ آیا شما نیز سوالاتی در خصوص سرمایه گذاری در چیتگر در ذهنتان میباشد ! سوالاتی از جمله : چه مقدار پول برای یک سرمایه گذاری در چیتگر موردنیاز میباشد؟ چه پروژه هایی برای سرمایه گذاری در چیتگر، در اولویت قرار دارد ؟ تا چه زمان وقت می‌برد تا با سرمایه گذاری در چیتگر بهره برداری کنیم؟ با سرمایه گذاری در چیتگر که انجام داده ام چقدر بهره عاید من می‌شود ؟ آیا سرمایه گذاری در چیتگر، امن و مطمئن می‌باشد؟ در‌حالتی که شما نیز این سوال هارا در ذهنتان سپری  می شود در این مقاله با ما همراه باشید.

منطقه 22 بزرگترین و غربی ترین منطقه‌ی واقع در تهران است که از شمال به استان البرز از جنوب به اتوبان تهران کرج و از شرق به منطقه 5 تهران و از غرب به ورد آورد محدود می‌شود.

راشامهر بعنوان گروهی که وظیفه مشاوره و همراهی شما را در خرید مسکن دارد، قصد دارد در این مقاله جنبه های مثبت و منفی را برای افرادی که قصد سرمایه گذاری و سکونت در منطقه 22 تهران را دارند را بوضوح بیان کند که شاید برخی از مشاورین املاک و فروشنده ها به شما نگویند.

سرمایه گذاری در چیتگر چگونه می‌باشد؟

برای اینکه خرید یک ملک برای سرمایه گذاری مناسب باشد نیار به یکسری فاکتور دارد. که در ادامه فاکتورهای سرمایه گذاری در چیتگر را برمیشماریم:

منطقه ای در حال رشد

در سالیان قبل به جهت ارتقا و رشد شهری در تهران و تولید ترافیک سنگین و کمبود فضای سکونت برای شهروندان تهرانی، به شهر دار تهران  دستور داده شد که فضای شهری تهران را گسترش دهند. ناحیه ۲۲ در طرح توسعه و گسترش شهری قرار گرفت و چندی طول نکشید که در‌این ناحیه ساختمان های بلند و بزرگی با تعداد طبقات گوناگونی نمایان شدند.

دسترسی مناسب

بخاطر دسترسی بسیار راحت به بزرگراه خرازی (تلاش) و دسترسی به امتداد بزرگراه حکیم قربت به اتوبان آزادگان و اتوبان تهران کرج و در آینده نه چندان دور، بزرگراه تهران شمال قربت به دو پایانه مترو (متروی چیتگر )(متروی ایرانخودرو) این ناحیه را از لحاظ دسترسی بسیار متمایز کرده است.

زیر ساخت‌های مطلوب

هر ناحیه ای برای پرورش و پیشرفت احتیاجات خود به بستر سازی مطلوب نیاز دارد. سرمایه گذاری در چیتگر نیز جزو مناطقی می‌باشد که درحال پرورش است. میتوان گفت او‌لین و وسیع ترین نیاز یک ناحیه برای پرورش و پیشرفت دسترسی های آن ناحیه سرمایه گذاری می باشد. از این نظر منطقه 22 تهران امتیاز بالایی را کسب کرده است.

قدرت جذب توریست و سرمایه گذاری در ناحیه چیتگر

یم فاکتور که از اهمیت زیادی برخوردار می باشد، قابلیت و امکان ناحیه برای جذب سرمایه و گردشگر است. اصلی ترین دریاچه مصنوعی تهران در این ناحیه ایجاد شده است، که خود به خود ،دلیل بسیار خوبی برای جذب توریست است.بخصوص در فصل های گرم سال، ولی بوستان جنگلی چیتگر را  نیز نمیتوان نادیده گرفت. ناحیه ۲۲ تهران جدا از این دو آیتم که بخودی خود برای یک ناحیه کفایت می‌کند.

آیا سرمایه گذاری در منطقه چیتگر امن هست؟

نکته مهم و قابل ذکر این است که بدقولی پیمانکارن تا جایی بوده است که بسیاری از واحدهای مسکونی در منطقه 22 در حال حاضر به دلیل پرداخت نکردن عوارض همچنان پایان کار خود را دریافت نکرده اند و مردمی که از این شرایط خسته هستند، امکان فروش ملک خود و انتقال به نقطه ای دیگر از شهر را ندارند. باید در نظر داشت پیش خرید این نوع واحد های مسکونی که بطور حتم، سود سرمایه‌گذاری وسوسه انگیزی دارند اما باید ریسک خرید  ملک بدون سند را بپذیریم و بدانیم که ملک بدون سند مشکلات خود را دارد.

امتیاز و پیش فروش آپارتمان چیتگر

 اگر شما سری به مشاورین مسکن منطقه 22 زده باشید شاید واژه امتیاز پیش فروش یا خرید به گوش شما خورده باشد. در واقع حق عضویت در یک تعاونی را امتیاز می‌گویند.

تعاونی های مختلف در زمان تاسیس اقدام به عضو گیری می کنند و اعضا  به عضویت تعاونی ها درآمده و بصورت رایگان عضوی از آن می شوند. این حق عضویت تعاونی ها تحت عنوان امتیاز شناخته می شود. اعضا تعاونی ها طی انجام پروژه های مورد نظر و پیشرفت آن بسته به متراژی که بنام آنها می باشد(سهم عضو)، مبالغ اعلام شده از سوی تعاونی ها را واریز می کنند.
اگر اعضا مبالغ مربوطه را به موقع واریز کنند به عنوان عضو خوش حساب شناخته شده و بسته به خوش حسابی، امتیاز آنها رتبه بندی می شود. خوش حسابی اعضا و رتبه بالای آنها، مزایایی از جمله انتخاب واحد در طبقات بالاتر را برای آنها بهمراه خواهد داشت.

امتیاز یا حق عضویت در یک پروژه قابلیت خرید و فروش دارد و در دفتر سازنده نقل و انتقال انجام و تاریخ تحویل پروژه و …مشخص می‌شود.

موقعیت فروش قسطی آپارتمان در چیتگر

به گفته مجموعه مشاورین مسکن در ناحیه ی ۲۲،کافی است یک پیامک خالی به یکی از ازسامانه‌های پیامکی تبلیغات ملک ارسال نمائید، تا از وضعیت خرید در یکی‌ از ازمجتمع‌های وسیع مسکونی در حال ایجاد، درحاشیه دریاچه چیتگر با خبر شوید.

در شرایطی که از وضعیت کلی فروش راضی باشید می توانید عدد دیگری را بدین سامانه ارسال فرمائید تا نشانی و زمان بازدید از پروژه را هم برایتان ارسال نماید.