ارسلان برادری

مشاور حقوقی تیم راشامهر

آنچه ما می‌خواهیم کاهش آسیب هایی است که در هنگام  خرید ملک اتفاق می افتد، است. متاسفانه اکثر این آسیب‌ها بر اثر نبودن فردی متخصص در کنار افراد است.

به دلیل عدم آشنایی عمده افراد با نکات حقوقی در معاملات املاک، اختلافات زیادی در این خصوص بوجود می آید که منجر به ایجاد پرونده‌های متعدد درمراجع قضایی میشود.
یکی از قراردادهای مهم در جامعه که عموم افراد در طول عمر خود ممکن است بارها با آن روبرو شوند، قراردادهای مربوط به خرید و فروش ملک اعم از مسکونی(خانه، آپارتمان یا ویلا) یا تجاری (دفتر، مغازه یا کارگاه) یا زمین(مسکونی، کشاورزی یا صنعتی) است. ملک به طور کلی در دسته اموال غیرمنقول قرار می‌گیرد و از این حیث از قواعد حقوقی خاصی پیروی می‌کند. اما هرکسی که مبادرت به خرید و فروش ملکی می‌کند باید با نکات مهم و اولیه‌ای در خصوص این نوع قراردادها آشنا باشد تا پس از معامله به مشکل برخورد نکند.

دانستن تمام مسایل حقوقی و درنظرگرفتن آنها هنگام معامله کاری سخت و نیازمند داشتن تجربه بالا میباشد.ما در گروه راشا با متخصصین مجرب در زمینه حقوقی معاملات املاک همواره کنار شما خواهیم بود تا آرامش و اطمینان از خرید را به شما عزیزان تقدیم کنیم.

آخرین مقالات ارسالی ما